تماس با واحد کارگزینی: 36238890 داخلی 129

تمامی کارهای ما در یک جمله خلاصه میشود: “مهمانوازی به سبک الیزه، از خانواده ای صمیمی”

تمامی مدیران ارشد الیزه آموزش دیده اند تا با استفاده ازعلم هتلداری که خارج از ایران کسب کرده اند بتوانند سیاست های مدیریتی را طراحی، برنامه ریزی و اجرا کنند. استفاده از تکنولوژی روز جهت تسهیل تمامی کارها در الیزه به صورت یک “باید” در تمامی جایگاه های شغلی میباشد. مدیریت الیزه معتقد به مکتب فکری “ مراقب همکارانمان باشیم، آنها مراقب مهمانانمان خواهند بود!” میباشد. این بدان معناست که نیازهای مالی، آموزشی و انگیزشی همکاران را در الویت برنامه ها قرار گرفته است تا آنها بتوانند با تمام قوا و حسن نیت مراقب مهمانان باشند، سرویسی فراتر از انتظار ایشان ارائه دهند و در پاسخگویی به نیاز های مهمانان کم نگذارند!

 

تمامی همکاران که هتل الیزه مشغول بکار میشوند همانند عضوی از خانواده الیزه بشمار میروند و هدف مدیریت ایجاد محیط کاری همچون یک خانواده است که تمامی همکاران با همان احساس آرامش، همبستگی و کارگروهی تا بتوانند برای مهمانان خاطره ای خوش از اقامتشان خلق کنند. این باعث خواهد شد تا مهمانان به جای اینکه تصور کنند وارد یک هتل صنعتی و بزرگ شده اند،  کاملاً حس کنند که تمامی خدمات توسط یک خانواده مهربان و مهمانواز به آنها ارائه میشود. به همین دلیل تمامی سیاست ها و فلسفه های سرویس دهی براین مبنا تعریف و توسعه یافته اند. ایجاد یک حس و فضای خیلی صمیمی و گرم، جایی که مهمانان و همکاران در آن احساس تعلق کنند،  هدف اصلی مدیریت هتل بوده و هست. سبک مدیریت در هتل الیزه مدرن، سیستماتیک و علمی همراه با دیسپلین میباشد، وجود فرهنگ کار گروهی، احترام، صمیمیت و حرفه ای گری از پایه ای ترین سنگ بناهای مدیریتی در الیزه میباشد. به عنوان یک همکار در هتل الیزه، شما یا در جلوی خانه (Front of the house) فعالیت می کنید و یا در پشت خانه (Back of the house) ، در هر جایگاهی و در هر زمانی که شما کار خود را با ما در هتل الیزه شروع کنید، ما تمام سعی خود را خواهیم نمود تا شما پیشرفت کنید و خود را موفق بدانید!

کار در جلوی خانه: شما روی صحنه هستید!

افرادی که در جلوی خانه مشغول به کار هستند معمولاً تماسی رو در رو با میهمانان هتل دارند. داشتن یک شخصیت برون گرا، اجتماعی و مهربان به همراه تعهدی ذاتی جهت ارائه سرویسی با کیفیت و صمیمی در اینجا بسیار مهم است و از اجرای اصلی احراز صلاحیت های شغلی بشمار میرود. هتل الیزه 24 ساعته است و هیچگاه تعطیل نمیشود، بنابراین اگر خواهان شغلهایی در جلوی خانه هستید باید بدانید که احتمالاً در شیفتهای گردشی مختلف منجمله، شبها، تعطیلات و آخر هفته ها مشغول به کار خواهید شد. دپارتمانهایی که در جلوی خانه فعالیت میکنند شامل:

 •     دپارتمان اغذیه و نوشابه (رستوران مارلین، کافی شاپ لابی لانژ و روم سرویس)
 •     دپارتمان اقامتی (Front Office)  شامل واحدهای پذیرش، روابط عمومی و خانه داری
  •    مجموعه ورزشی

   

  • کار در پشت خانه: شما پنهان هستید ولی کار حمایت همکاران جلو با شما است.

  دپارتمانهایی که در پشت خانه مشغول به فعالیت هستند، ما به آنها میگوییم، “موتور هتل”. این تیم در پشت پرده سخت کار میکنند تا کسب و کار هتل در سطح بالایی از کیفیت نگهداشته شود و مطمئن شوند که مهمانان در هر لحظه از تجربه اشان در الیزه بهترین سرویس را دریافت می کنند و از اقامتشان لذت میبرند. از آشپزها تا مدیر مالی هتل، همه همکارانی هستند که در این دپارتمانها و واحد ها مشغول بکار هستند. واحد های مشغول در پشت خانه شامل:

  • واحد مالی و اداری
  • واحد فروش و بازاریابی
  • واحد رزرواسیون
  • فنی مهندسی و تاسیسات
  • آشپزخانه ها
  • فن آوری اطلاعات
  • تضمین کیفیت و آموزش